HİZMETLERİMİZ HAKKINDA AKLINIZA TAKILAN VE SIKÇA RASTLADIĞINIZ SORULARINIZA BU SAYFAMIZDAN CEVAP BULABİLİRSİNİZ.

S.S.S

www.kngtransfer.com web sitemizden talepleriniz için oluşturulmuş sayfamızı ziyaret ederek rezervasyonlarınızı kısa bir zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz, arzu edersiniz çağrı merkezimizi arayarak taleplerinizi iletmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz rezervasyonlarınızı gerçekleştirip, bilgilerin doğruluğunu onaylamanız için konfirme mailimizi tarafınıza iletecektir.

Yurtiçi ve yurtdışı transferleriniz için yol boyunca aklınıza takılan, huzursuzluk veren durum "ya aracım gelmediyse?", "ya aracıma ulaşamazsam?" Kadrolu karşılama personellerimiz havalimanında uçağınızın indiği saat itibari ile isminize özel hazırlanmış boardımızı açarak buluşma noktasında sizleri bekleyecektir.

Tarafınıza mail ve sms olarak karşılamacı arkadaşlarımızın resimleri, havalimanı buluşma noktasının resmi, karşılama elemanlarımızın irtibat numaraları, 7/24 0530 418 48 61 nolu Whatsap Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz, araç ve sürücü detayları iletilecektir ve kendileri ile irtibata geçmeniz durumunda buluşmanız sağlanacaktır. Karşılama elemanlarımız sizlere aracınıza kadar eşlik edecek, siz aracımızla buluşup varış noktasına hareket ettiğinizde yanınızdan ayrılacaktır. Arzu ederseniz yolcuğunuza başlamadan önce kendileri ile görüşerek her şeyin yolunda olduğundan emin olmanın huzuru içerisinde yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Özel transferlerde aracınız alınış saatinizden 15 dk önce adresinizde hazır olup bizlere iletmiş olduğunuz irtibat numarasından şoförümüz sizlerle irtibata geçecektir.Paylaşımlı transferlerde araç hareket saatleri seyahat belgelerinizde bulunmaktadır. Rötarlı uçuşlarda bir sonraki planlanan araç için bölge yetkililerimiz sizinle iletişime geçecek, değişiklik bilgilerini mail, sms olarak tarafınıza iletilecektir.

Bizlerle irtibata geçmeniz durumunda en kısa süre içerisinde eşyanız bizlere vereceğiniz adrese ödemeli olarak kargo ile iletilecektir.

Rezervasyonlarınız yapılırken kişi sayınıza göre bagaj bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz; devamında aracınız bagaj durumunuza göre tarafımızca belirlenip sizlere bildirilecektir. Olağanüstü bir bagajınız olmaması durumunda kişi sayınıza uygun araçlarımız bagajlarınız için yeterli olacaktır.

Transferinizin No Show olmaması için 3 saat öncesinden değişiklik veya iptal durumunu e-mail/telefon yolu ile 7/24 ulaşılabilir mail ve çağrı merkezimize bildirebilirsiniz, 3 saatlik süresinin altına düşen iptal ve değişiklik talepleriniz kabul edilemeyecek ve No Show olarak tarafınıza fatura edilecektir.

Havalimanı iç hatlar hareket saatiniz uçak indikten sonra yarım içerisinde, havalimanı dış hatlar için hareket saatiniz uçak indikten sonra 50 dakika içerisinde ve adres transferleriniz için bize iletmiş olduğunuz saatten 15 dakika daha ekstra olarak planlanmıştır. Olağanüstü durumları bizlere e-mail veya telefon yolu ile bildirmenizi rica ederiz.

Havalimanı iç hatlar hareket saatiniz uçak indikten sonra yarım içerisinde, havalimanı dış hatlar için hareket saatiniz uçak indikten sonra 50 dakika içerisinde ve adres transferleriniz için bize iletmiş olduğunuz saatten 15 dakika daha ekstra olarak planlanmıştır. Olağanüstü durumları bizlere e-mail/telefon yolu ile bildirmenizi rica ederiz.

Evcil hayvanlar kafes içinde bagaj bölümünde taşınabilir, yolculuk boyunca sorumluluk yolcuya aittir. Kafessiz evcil hayvanların araçlarımızca taşınması yasaktır