HİT TRANSFER'E AİT MERAK ETTİĞİNİZ BÜTÜN BİLGİLERİ BU SAYFA BULABİLİRSİNİZ.

HAKKIMIZDA

HİT TRANSFER NE YAPAR?

HİT TRANSFER deneyimli yönetici kadrosunu, dinamik ve disiplinli personeliyle kaynaştırıp siz değerli firmalarımızın hizmetine sunmuştur. Taşımacılık hizmetlerinin farklılaştığı şu dönemde en son teknolojiyi kullanan HİT TRANSFER sizlere kaliteyi mükemmeliyete ulaştırarak sunuyor. GPRS araç takip sistemi ile sürekli uydudan takip edilmekte olan son model araç filomuz sektör için gerekli her türlü belgelere sahiptir. Ayrıca işlerinizi daha pratik takip edebilmeniz adına sizler için oluşturulmuş olan kullanıcı portalımız ile rahatlık elinizin altında, rezervasyonlarınızı size özel olan kullanıcı adı ve şifreniz ile 7/24 takip edebilir, arzu ederseniz portal üzerinden kendi rezervasyonlarınızı yapabilir, rezervasyon iptallerini 3 saat öncesine kadar gerçekleştirebilirsiniz. ‘’Mutlak müşteri memnuniyeti ‘’ ilkesini kendine yol edinen firmamız son model araçlardan oluşan deneyimli, dinamik yönetici ve sürücü kadrosu ile beklentilerinize yanıt vermekten onur duyacaktır. Bizim ilkemiz siz değerli firmaların memnuniyetidir.

GÜVENLİ YOLCULUK

Havalimanından istediğiniz yere veya herhangi bir yerden havalimanına güvenli bir şekilde tam zamanında ulaşımınızı sağlıyoruz.

ZAMANINDA HİZMET

Profesyonel çalışanlarımız ve son model araçlarımız ile firmamızdan satın almış oldugunuz hizmetin konforlu ve güzel geçmesini sağlıyoruz.

UYGUN FİYAT

Firmamızın çalıişma politakası olarak iş ortaklarımız ile en uygun bütce ve çözümler bulmak için çalışılmaktadır.Talep edilen teklif için en uygun çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Belge Ve SERTİFİKALARIMIZ

D2 YETKİ BELGESİ

T.C.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

TÜRSAB

A-9144

TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ

ISO9001

2008

İso Kalite Sertifikası

ISO10002

2004

İso Kalite Sertifikası

OHSAS18001

2007

İso Kalite Sertifikası

ISO14001

2004

İso Kalite Sertifikası

18

Yıllık
Tecrübe

80

Counter

154

Counter

318

Counter

17

Counter